Instytut Rozwoju Energetyki
Informacje
Lokalizacja
Małopolskie
32-300 Olkusz
ul. Orzechówka 45
Zobacz na mapie
Dane kontaktowe
Telefon: 720 708 594
E-mail: adm@adm.pl


Ocena: 0

Instytut Rozwoju Energetyki istnieje po to, aby pomagać firmom w zminimalizowaniu wydatków na prąd. Samodzielna grupa sprawdzonych konsultantów wspiera we wdrożeniu najlepszej cenowo umowy. Misją firmy jest to, aby firmy były w stanie znacznie mniej wydawać. W szczególności doceniane jest wsparcie przy pogodzeniu zmiany taryfy z normalnym funkcjonowaniem firmy. IRE stale się rozwija i dąży do pozyskania dużego dofinansowania z Unii Europejskiej oraz zdobycia miana jednostki badawczo-rozwojowej.


Niewielu ludzi jest świadomych, że dostawca energii zależy od tego, w jakiej części Polski się mieszka. Oznacza to, że tak, jak o operatorze telefonii również można zdecydować skąd mamy prąd w gniazdku. W przypadku wyboru nowego dostawcy gazu także ważne jest rozeznanie w ofertach. Pomoc konsultanta energetycznego może być sporym ułatwieniem, w szczególności dla managerów firm nieposiadających praktyki w tym zakresie. Kwoty zaoszczędzone w przypadku zmiany dostawcy gazu często okazują się zaskakująco duże.


To naturalne, że ogromne zakłady pracy wykorzystują dużo prądu i niemało za to płacą - w skali roku robi się z tego pokaźna sumka. Wybór dobrej taryfy dobranej do indywidualnych potrzeb może wpłynąć na ilość pieniędzy, jakie posiada przedsiębiorstwo i generować spore oszczędności. Więcej informacji znajdziesz na stronie: https://ire.info.pl/uslugi/#obnizenie-stawki


Możliwe jest zlecenie porównania ofert dostawy energii u różnych dostawców - co w konsekwencji pozwali płacić mniejsze rachunki za prąd. Zebranie w całość wielu propozycji, znacznie ułatwia podjęcie dobrej decyzji. Pozwala to być oszczędnym i odpowiedzialnym konsumentem.

Optymalizacja kosztów gazu ziemnego nie jest taka łatwa, jak w przypadku energii elektrycznej. Jeśli chodzi o inny rodzaj energii - ulegają zmianie aspekty, które trzeba wziąć pod lupę. Wymagana ciągłość dostaw i złożoność warunków umowy, nie utrudnia brokerom IRE sprostania takiemu wyzwaniu.


Doradcy energetyczni wybierają najbardziej wydajną instalację solarną, która umożliwi samodzielne generowanie energii elektrycznej przez przedsiębiorstwo, co pozwoli obniżyć koszty opłat za energię. Pracownicy Instytutu Rozwoju Energetyki zajmują się negocjowaniem najlepszej opcji cenowej, ale i rozwiązywaniem niejasności w bieżących umowach klienta.


IRE to firma, której można zaufać w kwestii wyboru nowej umowy energetycznej dla różnej wielkości zakładów produkcyjnych. Darmowa analiza i pełna zaangażowania pomoc we wprowadzeniu bardziej rozsądnych rozwiązań to tylko nieliczne z powodów, za które ceniony jest Instytut. Twoja firma też może sporo zaoszczędzić na prądzie!

Wyświetleń: 8
Komentarze